Бол. Дорогомиловская ул.,9а   (495) 514-0314
Ленинградское ш.,18   (495) 925-7733
Пятницкая ул, 39   (495) 951-9388
Тюмень, ул. Свердлова, д. 5
(3452) 45-14-70
Казань, ул. Эсперанто, д. 16
(843) 277-05-99
Обратная связь

Меблі

 

Купити елітні меблі для дому, ціни, каталоги, фото

 

Купити наші меблі одночасно і легко, і складно. Легко - бо обравши саме наші меблі, ви можете бути впевнені, що купуєте по-справжньому якісні речі, зроблені за найсучаснішими технологіями і мають найактуальніший дизайн. Складно - тому що багатство вибору вітчизняного та іноземнного  виробництва меблів, яке ми пропонуємо Вашій увазі, настільки велике, що хочеться купити все й відразу.

Безумовно, хороший професіонал в області дизайну зорієнтує Вас в цьому безкрайньому океані краси та розкоші, але для того, щоб інтер'єр був саме таким, про який Ви мрієте, потрібно задуматися, що підійде саме Вам.

Наші меблі - спокуса для досвідчених

Звичайно, перше, з чого потрібно почати, це з розуміння місця меблів у Вашому домі. Купити меблі: передпокої, вітальні, дитячі, столові, ванні, кухні, спальні, гардеробні, кабінети при нинішньому багатстві вибору - не проблема. Головне - знати, що кожна з цих кімнат має свої закони меблювання. Безумовно, всі вони враховані виробниками наших меблів.

Якщо ви хочете купити нашу вітальню - то ви напевно знаєте і цінуєте їх неперевершений стиль і виняткову зручність. Що б не було вам ближче: класика, сучасність, мінімалізм, модерн, хай-тек або навіть ампір - у нас в Інтер'єр-салоні  Ви можете купити меблі будь-якого потрібного вам напряму і це завжди будуть найкращі варіанти з усіх, наявних на ринку . Вашій увазі представлені шедеври таких найвідоміших меблевих брендів як Екмі, Enran, Country Corner, Spar, Volpi, Tonin, SMA, Giaretta, Galimberti, Gimo, Divani, Loft, Selva, Smania, Paulo Lucchetta і багатьох, багатьох інших.

Купити наші меблі для кабінету - означає визнати за собою право на шик і яскраву індивідуальність. Впевненість у собі, респектабельність і бездоганний смак - те, що відрізняє власників кабінетів від Enran, Cavio, Dialma Brown, Selva, Volpi, Villa-Nova, Gimo, Smania.

Ну а пишність і комфорт нашої спальні можна порівняти, мабуть, тільки з перебуванням в раю. Опинитися там мріє кожен, але тільки володарі цих меблів можуть скуштувати його наяву.

Ні в одній мові світу не вистачить слів, щоб описати ті захоплені почуття, якими переповнюєшся, збираючись купити меблі наших брендів, занурюючись у цей казковий і прекрасний світ. Ми в Інтер'єр-салоні щасливі знайомити вас з ним і бути вашими провідниками на його безкраїх просторах.

Інтер'єр-салон займається продажем вітчизняних та іноземних  меблів з 1997 року і ми можемо з упевненістю сказати, що знаємо про них все. У нас можна не просто купити меблі, а й замовити ексклюзивні варіанти з оббивкою з тканин найвідоміших європейських брендів. Ви можете придбати як окремі предмети до вже наявного інтер'єру, так і за допомогою наших висококваліфікованих дизайнерів розробити проект повної меблювання кімнати, квартири або будинку з індивідуальним вибором марки виготовлювача, порід дерева, додаткового оформлення. Купити меблі в Інтер'єр-салону - значить бути впевненим в тому, що вона буде доставлена ​​вчасно і в найкоротший термін. Наші салони розташовані дуже зручно - вам обов'язково буде по дорозі.

Задати питання/зробити замовлення